Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny PiS: Dlaczego tak drogo za śmieci?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 stycznia 2019 r. o 18:10 Powrót do artykułu
To jest złodziejstwo każą płacić za odbiór plastiku gdzie w Niemczech butelki plastykowe się skupuje. Zapłać im że odbiorą a oni sprzedadzą to to interes zgodny z Polskim prawem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o czym ty do mnie rozmawiasz pietrucha ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzisiaj mamy 24 stycznia, uchwała podnosząca stawki została zatwierdzona 8 stycznia. Czy to nie dziwne, że dopiero dzisiaj Dziennik Wschodni zainteresował się tą sprawą. A może gdyby nie ten Pitucha sprawa ujrzała by światło dzienne już po wejściu w życie uchwały. Proszę zauważyć jak sprytne podejście mają niektóre spółdzielnie mieszkaniowe, o czym się nie pisze. Jeżeli do 30 stycznia nie zostanie podpisane i przesłane do nich oświadczenie o ilości osób zamieszkujących lokal to zostanie tym osobom w liczebności dotychczasowej naliczona stawka jak za odpady niesegregowane. Proszę zwrócić uwagę o ile poszły w górę opłaty za odpady niesegregowane w zabudowie wielorodzinnej przy gospodarstwie domowym jednoosobowym - ok. 160 %. Tą sprawą koniecznie należy się zająć. Czasy kiedy serwowano nam takie podwyżki chyba nie powinny się powtórzyć. Z drugiej strony brak reakcji ze strony mieszkańców Lublina w tej sprawie świadczy, że ich status finansowy znacznie wzrósł i taka podwyżka jest dla nich marginalna. No to chyba należy się cieszyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w gminie rządzi pisowski wójt a rada gminy też ma przewagę pisuarów. Opłata za śmieci wzrosła o 70%. Pitucha,kmiocie jak to wyjaśnisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiono bedziecie segregować będzie taniej a jest...Prawo i sprawiedliwość. Już wiem na kogo głosować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wrotków przeprasza za Pituchę!!!
 Niestety ale czegoś takiego jak pitucha wybaczyć nie można!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UBeckich piwnicach przestrzelone czaszki. To Śpiący Rycerze majora "Łupaszki" CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UBeckich piwnicach przestrzelone czaszki. To Śpiący Rycerze majora "Łupaszki" CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
 Pitucha wie, że ćpiesz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie czytaty  i nie pisaty, czy co? Powinien chyba spytać kolegów w sejmie i podziękować im w imieniu wyborców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drogo to dopiero będzie bo zaklad gospodarki odpadami w rokitnie własnie wprowadza nową podwyżke!!!! co na to miasto które ma w niej udziały???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domy które mają ogrzewanie gazowe lub olejowe powinny płacić mniej. Przecież nie tworzą odpadów przy spalaniu. Nie ma popiołu który trzeba wywozić na który się skarżą sortownie śmieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś paranoja - nie dość że trzeba selekcjonować to jeszcze trzeba za to płacić! I potem krzyk że śmieci palą albo do lasu wywożą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W UBeckich piwnicach przestrzelone czaszki. To Śpiący Rycerze majora "Łupaszki" CZEŚĆ I CHWAŁA BOHATEROM!
 Bardzo adekwatne do tematu artykułu.W Końcu takie łupaszki i inni bandyci to śmieci historii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie segregowałem śmieci było tanio A teraz segreguję już nie mam gdzie stawiać nowych koszy i mam 5x drożej niż kiedyś Ktoś robi niezły wał na śmieciach. Miało być taniej po to wprowadzili segregację kolejne oszustwo UE i lewaków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyślam się, że podwyżka cen za odbiór śmieci jest spowodowana wyższa liczba dyrektorów i prezesow/wiceprezesów których trzeba opłacać z miejskiej kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczyłem ceny przed i po podwyżce. Mam prośbę do opozycji - walczcie o zmianę tego! Mi nikt nie da podwyżki o tyle procent o ile podniesiono te ceny. Masakra!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, niech drąży temat! W ten sposób dojdzie do decyzji rządu PIS i będzie zdziwiony kto odpowiada za podwyżki. Może podobnie zdziwi pana radnego to, że właściciele domków jednorodzinnych płacą większe podatki od nieruchomości niż "staruszka z bloku"... A swoja drogą co z podatkiem "bykowym" od kawalerów - jeden z kolegów mędrców z tej samej partii wypalił z pomysłem, doszło do prezesa (singiel, a więc "byk") i sprawa ucichła... :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech płacą debile głosujący na Zuka... dlaczego ja mam ponosić konsekwencje za durne rządy peowskiego kacyka. za chwilę podwyżka za wodę nieruchomości i gruntu. Lemingi plaćcie za swojego sułtana deweloperów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wywalisz do lasu to i tak zapłacisz. Jaki sens?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POkraki wszystkie swe "sukcesy" w łupieniu mieszkańców grodu ( rządzi PO ) zganiają na PiS. Nie ma to jak nasi i Ich filozofia. Co z tego wzrostu dla mieszkańców jak do obecnej chwili brak kontenerów pod blokiem gdzie mieszkam. To też wina Kaczora czy nasiego Ratusza.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...